FK Kurši komanda turpina komplektāciju jaunajai sezonai un pastiprinājusi rindas ar Elvi florbola līgas čempionu, vārtsargu Klaidu Maļcevu!

Gatavošanos Latvijas čempionāta 1. līgas sezonai nopietni turpina FK Kurši komanda. Pusotru mēnesi pirms sezonas starta komandai oficiāli pievienojies jaunais un talantīgais Valkas florbola audzēknis Klaids Maļcevs, kurš stiprinās vārtsargu līniju.

Jūlija vidū komanda uzsāka gatavošanās ciklu un treniņos jau no pirmās dienas pievienojies 20 gadus jaunais Maļcevs, kuram pēdējos gados izveidojusies spēcīga saikne ar Liepāju. Šobrīd oficiāli noslēgta vienošanās par īres tiesībām un nākamajā sezonā Klaids pārstāvēs Kuršu krāsas.

Augumā garais un slaidais vārtsargs ir Valkas florbola audzēknis, kurš florbola aprindās sevi skaļi pieteica pēc pievienošanās Kocēnu Rubenes vienībai. Savā pirmajā pilnvērtīgajā Elvi florbola līgas sezonā Maļcevs kļuva par komandas pamatvārtsargu, bet jau gadu vēlāk bija viens no Rubenes komandas stūrakmeņiem komandas čempionu titula izcīnīšanā, kad aizvadītājās 1142 minūtēs atvairīja 80% pretinieku metienu.

Maļcevs ir labi pazīstams ar komandas galveno treneri Mārtiņu Krūmu, jo 2021. gada vasarā Klaids bija viens no diviem vārtsargiem, kas pārstāvēja Latviju U19 pasaules čempionātā. Toreiz čempionātā Čehijas pilsētā Brno Krūms bija izlases vārtsargu treneris, bet Maļcevs sargāja Latvijas vārtus trijās no četrām spēlēm.

Maļcevs kļuvis par otro pastiprinājumu šajā starpsezonā, jo pēc vienas sezonas Vācijas Bundeslīgā mājās atgriežas arī talantīgais uzbrucējs Sanids Lēvalds.

Sveicam Liepājā, Klaid!