Kalendārs

Elvi florbola līga
Datums Laiks Mājinieki Rezultāts Viesi Vieta
21.09. 20:45 FK Jūrmala 11:5 FK NND Bulduru DV
23.09. 20:00 Līgatne 5:7 Aizkraukle/Koknese Līgatnes SC, Augšlīgatne
23.09. 20:00 FK JeNo  13:12 ET FK Tērvete Svēte
23.09. 20:00 FK Kalsnava 7:8 Rēzeknes BJSS Kalsnavas p-sk.
23.09. 20:30 Smiltene'09 7:15 Impar Limbaži Variņi
24.09. 15:00 Saldus Florbols 11:16 FK Vārme Butnāri
29.09. 20:00 SK Coyote 8:4 FK Kalsnava Inčukalns
30.09. 20:00 FK JeNo  6:5 FK Jūrmala Svēte
30.09. 20:00 Impar Limbaži 6:5 Līgatne Limbažu OC
1.10. 19:00 FK Tērvete 8:9 FK Vārme Tērvetes SC
1.10. 19:00 Rēzeknes BJSS 18:2 Smiltene'09 Rēzeknes OC
2.10. 19:00 FK NND 6:7 ET Saldus Florbols Spuņciema sporta halle
5.10. 20:45 FK Jūrmala FK Tērvete Bulduru DV
7.10. 20:00 Līgatne Rēzeknes BJSS Līgatnes SC, Augšlīgatne
7.10. 20:30 Smiltene'09 SK Coyote Variņi
8.10. 12:30 Saldus Florbols FK JeNo  Butnāri
8.10. 15:00 FK Vārme FK NND Vārmes SH
12.10. 20:45 FK Jūrmala Saldus Florbols Bulduru DV
13.10. 20:00 SK Coyote Līgatne Inčukalna SC
14.10. 19:45 Aizkraukle/Koknese Impar Limbaži Kokneses SC
14.10. 20:00 FK JeNo  FK Vārme Svēte
14.10. 20:30 Smiltene'09 Līgatne Variņi
15.10. 15:00 FK Kalsnava Smiltene'09 Kalsnavas p-sk.
15.10. 19:00 FK Tērvete FK NND Tērvetes SC
15.10. 19:00 Rēzeknes BJSS Aizkraukle/Koknese Rēzeknes OC
21.10. 19:45 Aizkraukle/Koknese SK Coyote Aizkraukles SC
21.10. 20:00 Impar Limbaži Rēzeknes BJSS Limbažu OC
21.10. 20:00 Līgatne FK Kalsnava Līgatnes SC, Augšlīgatne
22.10. 12:30 Saldus Florbols FK Tērvete Butnāri
23.10. 18:00 FK Vārme FK Jūrmala Kuldīgas SH
23.10. 19:00 FK NND FK JeNo  Spuņciema sporta halle
27.10. 20:00 SK Coyote Impar Limbaži Inčukalna SC
28.10. 20:30 Smiltene'09 Līgatne Variņi
29.10. 18:00 FK Kalsnava Aizkraukle/Koknese Kalsnavas p-sk.
29.10. 19:00 FK Tērvete FK JeNo  Tērvetes SC
30.10. 18:00 FK NND FK Jūrmala RIMI OC
30.10. 18:00 FK Vārme Saldus Florbols Kuldīgas SH
2.11. 20:45 FK Jūrmala FK JeNo  Bulduru DV
3.11. 20:00 SK Coyote Impar Limbaži Inčukalna SC
4.11. 19:45 Aizkraukle/Koknese Smiltene'09 Kokneses SC
4.11. 20:00 Impar Limbaži FK Kalsnava Limbažu OC
5.11. 12:30 Saldus Florbols FK NND Butnāri
5.11. 18:00 FK Kalsnava Aizkraukle/Koknese Kalsnavas p-sk.
5.11. 19:00 Rēzeknes BJSS SK Coyote Rēzeknes OC
6.11. 18:00 FK Vārme FK Tērvete Kuldīgas SH
11.11. 19:45 Aizkraukle/Koknese Līgatne Kokneses SC
17.11. 20:00 Impar Limbaži Smiltene'09 Limbažu OC
17.11. 20:00 FK JeNo  Saldus Florbols Svēte
19.11. 19:00 Rēzeknes BJSS FK Kalsnava Rēzeknes OC
19.11. 19:00 FK Tērvete FK Jūrmala Tērvetes SC
20.11. 19:00 FK NND FK Vārme Spuņciema sporta halle
25.11. 20:00 Līgatne Impar Limbaži Līgatnes SC, Augšlīgatne
25.11. 20:30 Smiltene'09 Rēzeknes BJSS Variņi
26.11. 12:30 Saldus Florbols FK Jūrmala Butnāri
26.11. 18:00 FK Kalsnava SK Coyote Kalsnavas p-sk.
27.11. 18:00 FK NND FK Tērvete RIMI OC
27.11. 18:00 FK Vārme FK JeNo  Kuldīgas SH
30.11. 20:45 FK Jūrmala FK Vārme Bulduru DV
1.12. 20:00 SK Coyote Smiltene'09 Inčukalna SC
2.12. 20:00 FK JeNo  FK NND Svēte
2.12. 20:00 Impar Limbaži Aizkraukle/Koknese Limbažu OC
3.12. 19:00 FK Tērvete Saldus Florbols Tērvetes SC
3.12. 20:00 Rēzeknes BJSS Līgatne Rēzeknes OC
7.12. 20:45 FK Jūrmala FK NND Bulduru DV
9.12. 19:45 Aizkraukle/Koknese Rēzeknes BJSS Aizkraukles SC
9.12. 20:00 FK JeNo  FK Tērvete Svēte
9.12. 20:00 Līgatne SK Coyote Līgatnes SC, Augšlīgatne
9.12. 20:30 Smiltene'09 FK Kalsnava Variņi
10.12. 12:30 Saldus Florbols FK Vārme Butnāri
15.12. 20:00 SK Coyote Aizkraukle/Koknese Inčukalna SC
16.12. 20:00 FK JeNo  FK Jūrmala Svēte
17.12. 18:00 FK Kalsnava Līgatne Kalsnavas p-sk.
17.12. 19:00 Rēzeknes BJSS Impar Limbaži Rēzeknes OC
17.12. 19:00 FK Tērvete FK Vārme Tērvetes SC
18.12. 18:00 FK NND Saldus Florbols RIMI OC
4.01. 20:45 FK Jūrmala FK Tērvete Bulduru DV
6.01. 19:45 Aizkraukle/Koknese FK Kalsnava Kokneses SC
6.01. 20:00 Līgatne Smiltene'09 Līgatnes SC, Augšlīgatne
6.01. 20:00 Impar Limbaži SK Coyote Limbažu OC
7.01. 12:30 Saldus Florbols FK JeNo  Butnāri
8.01. 18:00 FK Vārme FK NND Kuldīgas SH
11.01. 20:45 FK Jūrmala Saldus Florbols Bulduru DV
13.01. 20:00 FK JeNo  FK Vārme Svēte
13.01. 20:30 Smiltene'09 Aizkraukle/Koknese Variņi
14.01. 18:00 SK Coyote Rēzeknes BJSS Inčukalna SC
14.01. 18:00 FK Kalsnava Impar Limbaži Kalsnavas p-sk.
14.01. 19:00 FK Tērvete FK NND Tērvetes SC
20.01. 20:00 Līgatne Aizkraukle/Koknese Līgatnes SC, Augšlīgatne
20.01. 20:30 Smiltene'09 Impar Limbaži Variņi
21.01. 12:30 Saldus Florbols FK Tērvete Butnāri
21.01. 13:00 FK Vārme FK Jūrmala Kuldīgas SH
21.01. 18:00 FK Kalsnava Rēzeknes BJSS Kalsnavas p-sk.
22.01. 18:00 FK NND FK JeNo  RIMI OC
26.01. 20:00 SK Coyote FK Kalsnava Inčukalna SC
27.01. 20:00 Impar Limbaži Līgatne Limbažu OC
28.01. 13:00 FK Vārme Saldus Florbols Kuldīgas SH
28.01. 19:00 Rēzeknes BJSS Smiltene'09 Rēzeknes OC
28.01. 19:00 FK Tērvete FK JeNo  Tērvetes SC
29.01. 19:00 FK NND FK Jūrmala RIMI OC
1.02. 20:45 FK Jūrmala FK JeNo  Bulduru DV
3.02. 19:45 Aizkraukle/Koknese Impar Limbaži Aizkraukles SC
3.02. 20:00 Līgatne Rēzeknes BJSS Līgatnes SC, Augšlīgatne
3.02. 20:30 Smiltene'09 SK Coyote Variņi
4.02. 12:30 Saldus Florbols FK NND Butnāri
5.02. 18:00 FK Vārme FK Tērvete Kuldīgas SH
9.02. 20:00 SK Coyote Līgatne Inčukalna SC
10.02. 20:00 FK JeNo  Saldus Florbols Svēte
11.02. 18:00 FK Kalsnava Smiltene'09 Kalsnavas p-sk.
11.02. 19:00 Rēzeknes BJSS Aizkraukle/Koknese Rēzeknes OC
11.02. 19:00 FK Tērvete FK Jūrmala Tērvetes SC
12.02. 19:00 FK NND FK Vārme RIMI OC
17.02. 19:45 Aizkraukle/Koknese SK Coyote Kokneses SC
17.02. 20:00 Impar Limbaži Rēzeknes BJSS Limbažu OC
17.02. 20:00 Līgatne FK Kalsnava Līgatnes SC, Augšlīgatne
18.02. 12:30 Saldus Florbols FK Jūrmala Butnāri
19.02. 18:00 FK NND FK Tērvete RIMI OC
19.02. 18:00 FK Vārme FK JeNo  Kuldīgas SH
22.02. 20:45 FK Jūrmala FK Vārme Bulduru DV
24.02. 19:45 Aizkraukle/Koknese Smiltene'09 Kokneses SC
24.02. 20:00 Impar Limbaži FK Kalsnava Limbažu OC
24.02. 20:00 FK JeNo  FK NND Svēte
25.02. 19:00 FK Tērvete Saldus Florbols Tērvetes SC
25.02. 19:00 Rēzeknes BJSS SK Coyote Rēzeknes OC
4.03. - 1/4 FIN 1.sp R3 1/4 FIN 1.sp A2 -
4.03. - 1/4 FIN 1.sp A3 1/4 FIN 1.sp R2 -
4.03. - 1/4 FIN 1.sp R4 1/4 FIN 1.sp A1 -
4.03. - 1/4 FIN 1.sp A4 1/4 FIN 1.sp R1 -
11.03. - 1/4 FIN 2.sp R2 1/4 FIN 2.sp A3 -
11.03. - 1/4 FIN 2.sp A2 1/4 FIN 2.sp R3 -
11.03. - 1/4 fināls 2 .sp A1 1/4 fināls 2 .spēle R4 -
11.03. - 1/4 FIN 2.sp R1 1/4 FIN 2.sp A4 -
12.03. - 1/4 FIN 3.sp A2 1/4 FIN 3.sp R3 -
12.03. - 1/4 fināls 3 .spēle R1 1/4 fināls 3 .spēle A4 -
12.03. - 1/4 FIN 3.sp A1 1/4 FIN 3.sp R4 -
12.03. - 1/4 FIN 3.sp R2 1/4 FIN 3.sp A3 -
18.03. - 1/2 FIN 1.sp R1/A4 1/2 FIN 1.sp. A2/R3 -
18.03. - 1/2 FIN 1.sp A1/R4 1/2 FIN 1.sp. R2/A3 -
19.03. - 1/2 FIN 2.sp 1/2 FIN 2.sp -
19.03. - 1/2 FIN 2.sp 1/2 FIN 2.sp. -
25.03. - 1/2 FIN 3.sp A2/R3 1/2 FIN 3.sp. R1/A4 -
25.03. - 1/2 FIN 3.sp R2/A3 1/2 FIN 3.sp A1/R4 -
26.03. - 1/2 FIN 4.sp 1/2 FIN 4.sp -
26.03. - 1/2 FIN 4.sp 1/2 FIN 4.sp -
1.04. - 1/2 FIN 5.sp 1/2 FIN 5.sp -
1.04. - 1/2 fināls 5 .spēle 1/2 FIN 5.sp -
8.04. - FINALS FINALS -
8.04. - FINALS 3.vieta FINALS 3.vieta -
Datu avots: www.floorball.lv
ES TUSEEEEEJ