2019. gada 22. februārī Liepājas sporta laureāta godināšanas pasākumā nominācijā "Gada sporta klubs" klubs saņem galveno balvu un Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes atzinību par veiksmīgu kluba piramīdas veidošanu, regulāri ieņemtām godalgotām vietām visu vecumu spēcīgākajās divīzijās, kā arī dalību Latvijas čempionātā florbolā daudzu gadu garumā.

2018. gadā 18. martā ekspluatācijā tiek nodota LOC Manēža, kas kļūst par kluba treniņu grupu un komandu galveno sporta bāzi. LOC Manēžā florbola laukums ir aprīkots ar Starptautiskās florbola federācijas sertificētu sintētisko grīdas segumu un laukuma aprīkojumu. Klubā sitēmā ar florbolu nodarbojas vairāk kā 200 audzēkņi, kuri 12 komandu sastāvos piedalās Latvijas čempionātā florbolā.

2013. gads 22. aprīlī klubs nodibina struktūrvienību - profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi "Florbola sporta skola".

2008. gadā, uzbūvējot Liepājas Olimpisko centru, kluba pirmajai komandai rādās iespēja aizvadīt treniņus un Latvijas čempionāta mājas spēles uz florbola noteikumiem atbilstoša izmēra laukuma – 40x20 metri.

2005. gadā tiek izstrādāts kluba logo.

2004. gādā uzsāka sadarbību ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi un Izglītības pārvaldi par interešu izglītības programmu realizēšanu bērniem un jauniešiem, tā katru gadu attīstot kluba sportiskās piramīdas treniņu grupu un komandu skaitu Latvijas čempionātā florbolā Jaunatnes līgā. Par treniņu un sacensību bāzi izmantoja Liepājas 15. vidusskolas sporta zāli.

2004. gada 24. septembrī nomainīja organizācijas nosaukums uz Florbola klubs "Kurši", nospraužot pamatdarbības virzienu - veicināt florbola attīstību Liepājā.

1997. gada 25. augustā tika nodibināta sporta sabiedriskā organizācija Sporta klubs "Kurši" un pieteikta komanda "Kurši" Latvijas čempionātā florbolā.1996. gadā, turpinot pieaugt liepājnieku interesei par šo sporta veidu, tika noorganizēts pirmais Liepājas pilsētas čempionāts florbolā. Čempionāts norisinājās kādreizējā Metalurga kultūras pils sporta zālē, tās vietā šobrīd atrodas Liepājas Olimpiskais centrs.

Pēc Liepājas pilsētas čempionāta, 1997. gada sākumā, tika uzrunāti aizrautīgākie florbolisti, kuri būtu gatavi regulāri trenēties Liepājas Raiņa 6. vidusskolas sporta zālē, lai veidot komandu dalībai Latvijas čempionātā florbolā.

20. gs. nogalē līdz ar florbola uzplaukumu Latvijā, florbols kļuva par jaunu un aizraujošu sporta veidu arī Liepājā.

ES TUSEEEEEJ