Foto: Ģirts Gertsons

"Esam gatavi spēlēt. Neļaujam, lai sastāva problēmas mums spiestu uz smadzenēm, nedomājam par to, ka mums sastāvā kāda iztrūkst. Ja sestdien mums būs sezonas pēdējā spēle, tad būs redzams, ka mēs laukumā atdodam visus spēkus. Viss būs atkarīgs no mums, nevis no cēsiniekiem," kuršu treneris Mārtiņš Krūms saka pirms virslīgas ceturtdaļfināla piektā mača. Sērijā līdz četrām uzvarām mēs pagaidām piekāpjamies "Lekringam" ar 1-3. Piektais mačs sestdien Cēsīs sāksies jau pulksten 16. Mūsu uzvaras gadījumā, savā laukumā atgriezīsimies svētdien sešos vakarā.

Sastāva problēmas mums nav mazas. Diskvalifikācijas dēļ sestdien laukumā nedrīkstēs doties Edgars Freimanis, kurš ceturtajā mačā ar nūju iebrauca sejā pretiniekam un tika noraidīts no laukuma. Noraidījuma dēļ laukumu 5 sekundes līdz pamatlaika beigām pameta Klamers, bet viņa pārkāpums nebija tik smags, un Kaspars sestdienas mačā drīkst piedalīties.

Gints Siliņš rokas lūzuma dēļ laukumā varētu atgriezties tikai virslīgas finālmačā, ja mēs tik tālu tiksim, bet piektdienas rītā vēl tika gaidīts ārstu slēdziens saistībā ar Miķeļa Krūma pēdas kaulu, kurš, iespējams, ir lauzts. Tikmēr muskuļa savainojuma dēļ šonedēļ treniņos paskriet īsti nevarēja Ivo Popovs.

Sastāva zaudējums ir arī "Lekringam", kura uzbrukuma līderis un iepriekš jau brīdinātais Emīls Dzalbs galu galā tomēr saņēma viena mača diskvalifikāciju par nesportisku un tīšu pārkāpumu.

"Mums visi no sastāva izkritušie ir atslēgas spēlētāji, visi ir vadoši lomu spēlētāji, un mums katrs spēlētājs ir ļoti būtisks un svarīgs. Skatīsimies, kā mums izvērtīsies sestdiena, bet mēs braucam pēc uzvaras, lai sērija atgrieztos Liepājā," saka Mārtiņš Krūms.

Protams, ka mūsu klubs cer uz savu lielisko fanu atbalstu Cēsīs. Piektdienas pirmajā pusē gandrīz pilnībā piepildīts bija lielais līdzjutēju buss, turklāt fani uz Vidzemi posās arī ar savu privāto transportu. "Mums kā izteiktai mājas komandai fani dod papildu stimulu spēlēt. Līdzjutēji mums ir ļoti liels palīgs," fanus paslavē Mārtiņš.

Autors: Andris Sudmalis