Foto: Latvijas Florbola savienība

"Pārgauja" šo sezonu sāka ar "Bauskas" sagraušanu (12:2) viesos, bet Kocēnos vidzemnieki ar 7:3 apspēlēja mūsu novadniekus no Talsiem – 7:3, lai gan vēl otrā perioda pirmajā minūtē "Talsu NSS/Krauzeres" panāca 3:2 savā labā.

"Pārgaujas" pagaidām bīstamākais vīrs laukumā ir pieredzējušais Lauris Ābols, kurš ar 7 (6+1) punktiem ir čempionāta trešais rezultatīvākais spēlētājs, kā arī dala 2. vietu labāko vārtu guvēju sarakstā.

Divas uzvaras divās spēlēs ir arī "Kuršiem/Ekovalim", kas sezonu ievadīja ar pēcspēles metienos izcīnītu 6:5 uzvaru pret "Rubeni", bet turpināja ar 8:4 panākumu Ogrē pret vietējiem vilkiem.

Mēs varam palepoties ar Toma Akmeņlauka 6 (1+5) rezultativitātes punktiem, kas Liepājas komandas jaunpienācēju ierindo līgas rezultatīvāko spēlētāju listes 8. vietā.

Pagājušajā sezonā "Kurši/Ekovalis" un "Pārgauja" dalīja punktus uz pusēm. Sezonas pirmajā spēlē, kad kurši sita faktiski visus pretiniekus, uzvarējām ar 11:9, bet Stalbē mājinieki revanšējās ar 11:6.

Pirmajā no šiem mačiem ar 3 gūtiem vārtiem izcēlās liepājnieks Ričards Dēvits, bet otrajā spēlē ar 2 goliem atzīmējās Gints Siliņš. "Pārgaujas" rindās mums lielākās galvassāpes sagādāja Gvido Lauga, kurš pirmajā spēlē sakrāja 5 (4+1) rezultativitātes punktus. Otrajā duelī Edgars Puriņš Stalbes vienības uzvaru sekmēja ar 4 goliem.

 

"Kurši/Ekovalis" galvenais treneris MĀRTIŅŠ KRŪMS:

– Ja pirms spēles Ogrē runājām par turienes laukuma koka segumu, tad šoreiz varam parunāt par Stalbes laukuma izmēriem. Tie ir mazāki un nestandarta, līdz ar to "Pārgauja" tur iegūst priekšrocības. Spēlē kļūst ātrāka un ir vairāk metienu pa vārtiem. Tāpēc arī mēs cenšamies trenēties uz mazāka izmēra laukuma, lai pielāgotos šādiem izmēriem.

Izbraukumā dosimies optimālajā sastāvā, bet nedēļas vidū vēl lēmām par to, kuri divi vārtsargi dosies kopā ar mums. Normunds Krūmiņš jau kopš nedēļas sākuma bija pilnvērtīgs komandas spēlētājs un piedalījās treniņos.

"Pārgaujai" šosezon ir diezgan dziļš sastāvs, kam ir piesaistīti pieredzējuši spēlētāji. Viens no viņiem ir Lauris Ābols, kurš jau ir guvis 7 rezultativitātes punktus.

Abas komandas šosezon nav zaudējušas, turklāt šī būs sezonas pirmā spēle tieši Stalbē. Domāju, ka būs daudz līdzjutēju un laba atmosfēra. Pirms diviem gadiem "Pārgauja" mums aizlika priekšā kāju ceļā uz play off, tāpēc mums papildu motivācija nebūs jāmeklē.

 

PĒDĒJĀS 5 SAVSTARPĒJĀS SPĒLES

09.02.19    "Pārgauja" – "Kurši/Ekovalis"      11:6

03.11.18    "Kurši/Ekovalis" – "Pārgauja"     11:9

17.02.18    "Pārgauja" – "Kurši/Ekovalis"      7:6

25.11.17    "Kurši/Ekovalis" – "Pārgauja"     6:5

21.01.17    "Kurši/Ekovalis" – "Pārgauja"     10:5

 

Avots: Kurzemes Vārds