Jaunā Latvijas čempionāta 1. līgas sezona vairs nav aiz kalniem. Jau 22. septembrī ar izbraukuma spēli pret Grobiņas Leģions florbolistiem jauno sezonu atklās FK Kurši FSS vienība, kas šogad ir apņēmības pilna, lai sasniegtu augstākos mērķus.

Līdz sezonas startam palikušas mazāk nekā 2 nedēļas un šodien tapis zināms, ka 2023.-2024. gada sezonu liepājnieki atklās viesos pret pricipiālāko pretinieku, spēkojoties ar Leģions komandu. Lieki piebilst, ka čempionāta pirmajā cīņā laukumā tiksies pērnā gada zelta un bronzas medaļu īpašnieki. Kaut arī sezonas pirmā spēle norisināsies viesos, nav jautājumu par to, ka Grobiņas sporta centrā kuplā plukā pulcēsies arī FK Kurši atbalstītāji.

Tāpat kalendāros ar treknu un sarkanu apli atzīmējams 29. septembris, kad FK Kurši FSS aizvadīs atklāšanas spēli savā laukumā, LOC Manēžā. Piektdienas vakarā Liepājā ieradīsies LU/FS Masters vienība, kas pavasarī kļuva par fārmklubu līgas uzvarētājiem un pavisam noteikti arī šogad savās ambīcijās nebūs atkāpušies.

Šajā starpsezonā FK Kurši FSS komanda ieguldījusi lielu darbu. Divu mēnešu sagatavošanās ciklā daudz strādāts pie spēles pilnveidošanas un attīstīšanas. Tāpat Čehija gūta vērtīga un neatsverama pieredze starptautiskajā Czech Open turnīrā, bet sezonai tuvojoties jau 12. septembrī plānota pārbaudes spēles Talsos.

Arī šogad FK Kurši FSS vienība startēs Latvijas čempionāta 1. līgas Rietumu divīzijā, kur par uzvaru sacentīsies 10 komandu konkurencē. Regulārajā turnīrā plānots ar katru no pretiniekiem tikties vienu reizi Liepājā un vienu reizi viesos, kopumā turnīrā aizvadot 18 spēles.

Ar jaunās sezonas kalendāru iespējams iepazīties ŠEIT.

FK Kurši FSS komandas pirmās spēles:
22.septembris, viesos pret Leģions/Grobiņas SC
29.septembris, mājās pret LU/FS Masters
6.oktobris, viesos pret FK Ozolnieki/JN
13.oktobris, viesos pret Slampe/Zevid
20.oktobris, mājās pret FK Kuldīga/KNSS 

Uz tikšanos spēlēs!