Liepājas florbola talants Ralfs Polis panācis vienošanos ar SOKOLI Pardubice vienību un jaunajā sezonā sevi pieteiks Čehijas Superlīgā.

Šajā vasarā Polis kļuvis jau par otro FK Kurši audzēkni, kurš karjeru turpinās pasaules TOP4 čempionātos. Pavisam nesen ziņojām par Ralfa ilggadējā partnera un cīņu biedra Gustava Griezīša pievienošanos Somijas F-līgas vienībai FBC Turku.

Vien 19 gadus jaunais kreisās malas uzbrucējs Ralfs Polis uzskatāms par vienu no visu laiku talantīgākajiem FK Kurši spēlētājiem. Jau 14 gados Polis izcili debitēja ELVI florbola līga, Kuršu komandas rindās 25 spēlēs izceļoties ar 15 vārtu guvumiem un 6 rezultatīvām piespēlēm. Ar katru gadu augumā raženais uzbrucējs turpināja progresēt un savā līdz šim pēdējā sezonā Liepājas komandā izcēlās ar 35 (22+13) rezultativitātes punktiem.

Pērn FK Kurši atsauca dalību ELVI florbola līgā, lai sacenstos Latvijas čempionāta 1. līgā, tāpēc Ralfs uz vienu sezonu tika izīrēts Talsu NSS/Krauzers vienībai. Arī Talsos viņš ātri vien kļuva par vadošo spēlētāju un 26 spēlēs talsinieku kreklā tika pie 46 (27+19) rezultativitātes punktiem.

Tāpat Polis licis par sevi runāt arī starptautiskajā arēnā. Viņa bagāžā jau divi pasaules čempionāti U19 vecuma grupā. Savā debijas čempionātā Ralfs atzīmējās ar 2 vārtiem un 2 rezultatīvām piespēlēm, bet otrajā piegājienā bija viens no pirmās maiņas līderiem un komandas panākumus sekmēja ar 5 (3+2) punktiem. Šobrīd liepājnieks ir iekļauts arī Latvijas vīriešu izlases kandidātu pulkā, gatavojoties pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram, kas 2024. gada janvārī norisināsies tepat Liepājā.

Par Ralfa Poļa jauno komandu kļuvusi Čehijas Superlīgas vienība SOKOLI Pardubice. Pagājušajā sezonā Pardubices pilsētas komanda spēlēja ar mainīgām sekmēm, 26 mačos izcīnot vien 20 punktus, kas viņus ierindoja 12. pozīcijā 14 komandu konkurencē. Domājams, ka ar latvieša piesaistīšanu komanda ieguvusi nopietnu pastiprinājumu, kas varētu ļaut uzlabot izredzes cīņā par vietu TOP8 un iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Lai izdodas, Ralf!