Foto: M.Greidāns

"Kurši/Ekovalis" svētdienas vakara izbraukuma spēles pirmajā periodā ielaida piecus vārtus, bet visā mačā ar rezultātu 2:5 (0:5, 1:0, 1:0) piekāpās "LH.LV/Oxdog Ulbroka" vienībai.

 

Vārti: 00:16 Blinds – 1:0, 1:34 Lapiņš – 2:0, 07:41 Jaunzems – 3:0, 9:18 Kovaļevskis – 4:0, 13:39 Mende – 5:0. 30:01 Klamers – 5:1, 58:18 Dēvits – 5:2.

 

Liepājniekiem īpaši rūgti bija jau spēles pirmie kumosi. Mājiniekiem vajadzēja tikai 16 sekundes, lai kuršu aizsardzības kļūdu pārvērstu precīzā metienā tukšā vārtu stūrī. Līdz pirmā perioda vidum liepājnieki darbos neapliecināja savu šosezon uzņemto kursu dzelžainas aizsardzības virzienā.

Laukumā epizodiski bija novērojams gan komunikācijas problēmas un pretspēlētāju nesadalīšana, gan arī bija vērojama savlaicīga neatgriešanās aizsardzībā. Ulbrokas vienība piedāvāja visai aktīvu presingu un bumbas atņemšanu, kam sekoja trīs augstāk spēlējošo mājinieku ātra pāreja uzbrukumā. Vārtus ielaidām arī pēc zaudētas cīņas vārtu priekšā, pēc standartsituācijas un ātrajā pretuzbrukumā.

Pirmajā trešdaļā saņēmām nokdaunu, no kura daļēji spējām attapties. Mača atlikušajās 40 minūtēs izdevās sakārtot aizsardzību, bet uzbrukumā nespējām realizēt pašu sarūpētās izdevības.

Dažas sekundes pēc vairākuma beigām Kaspars Klamers noslēdza skaistu saspēli, bet pamatlaika izskaņā Ričards Dēvits pārsteidza mājiniekus ar precīzu metienu no patālas distances.

Sešas kārtas pirms regulārā čempionāta noslēguma komanda Elvi līgas kopvērtējumā atkāpusie uz 6. vietu, tomēr līdz trešajā vietā esošie lielvārdieši ir tikai divi punkti, bet šīs spēles pāridarītāji atrāvušies par pieciem. 

Janvāra mēneša pēdējo spēli Kurši/Ekovalis aizvadīs sestdien, 18. janvārī, kad savā laukumā spēkosies ar "Ķekavu".

Šī mēneša izskaņā Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies pasaules florbola čempionāta atlases turnīrs. Tajā Latvijas izlases sastāvā cīnīsies arī kuršu līderi Toms Akmeņlauks un Mihails Kostusevs.

 

 

 

KOMENTĀRS

"Kurši/Ekovalis" galvenais treneris MĀRTIŅŠ KRŪMS:

– Kārtējā spēlē, kurā neveiksmīgi spēlējam vienu nogriezni. Liepājā pret "Ulbroku" pirmo periodu zaudējām ar 0:4. Diemžēl nekādus secinājumus neizdarīja ne spēlētāji, ne, savā ziņā, arī treneri. Jutām, ka varam iekosties, bet sliktā momentu realizācija bija to neatļāva. Faktiski 13. minūtē spēle bija beigusies. Lai arī pretinieku vārtsargs aizvadīja labu spēli, viņu aizsardzība nebija nocementēta. Mums pašiem bija problēmas ar realizāciju. Nebijām gatavi spēles sākumam. Mums vai nu bija problēmas ar komunikāciju, vai arī zālē bija tāda atmosfēra, ka nevienu nevarējām sasaukt. Ulbroka apliecināja sava soliņa dziļumu, jo mājiniekiem laukumā nedevās četri spēlētāji no pirmajām divām maiņām. Uzskatu, ka zaudējām pelnīti.

Avots: Kurzemes Vārds