Šodien Valmierā un Kocēnos tiks dots starts tradicionālajam pirmssezonas florbola turnīram "Latvian Open", uz kuru devušies arī pieci liepājnieki, lai pārstāvētu Latvijas U19 kandidātu izlases komandas.

"Latvian Open" turnīra laikā savu pirmo nometni pirms 2021. gada pavasarī gaidāmā pasaules čempionāta aizvada Latvijas U19 izlases kandidāti. 36 izsaukto spēlētāju vidū atrodami arī četri FK Kurši pārstāvji - aizsargi Gustavs Griezītis un Mārtiņš Puķīte, kā arī uzbrucēji Ralfs Polis un Rihards Markuss Mednis. Izlases treneris uz nometnē vēlējās redzēt arī Sandi Lēvaldu, taču viņš šoreiz palicis mājās un ārstē savainojumu. Bez jau četriem pieminētajiem spēlētājiem kopā ar U19 izlasi ir arī treneris Mārtiņš Krūms.

Ceturtdien kandidāti aizvadīja divus treniņus, bet jau šodien dosies laukumā "Latvian Open" turnīrā. Kandidāti tikuši sadalīti divās komandās - Latvia U19 RED un Latvia U19 WHITE. Sarkano rindās pieteikti Gustavs Griezītis un Ralfs Polis, bet balto pieteikumā atrodami Mārtiņš Puķīte un Rihards Markuss Mednis.

Vīriešu "Elite" grupā dalību pieteikušas astoņas komandas, kuras sadalītas divās apakšgrupās. A grupā cīnīsies "Latvia U19 RED", "SK Pārgauja", "FBK SĀC" un "Rubene", bet B grupā "Latvia U19 WHITE", "FBK Valmiera", "Bauska" un "Lielvārde/FatPipe".

"Latvian Open 2020" norisei būs iespējams sekot ar video tiešraižu starpniecību. Spēles no Vidzemes Olimpiskā centra pirmā laukuma TV kvalitātē tiks translētas www.bezrindas.lv. Par vienas dienas translācijas vērošanu būs jāšķiras no 5 EUR, bet visu trīs dienu biļeti varēs iegādāties samaksājot 10 EUR.

Sacensību kalendāram, rezultātiem un statistikai iespējams sekot līdzi mājaslapā - latvianopen.com