Florbola sporta skola sāk jaunu audzēkņu uzņemšanu un aicina pievienoties puišus no 5 līdz 12 gadu gadu vecumam. Piesaki savu bērnu un piepildi viņa sapni - spēlēt florbolu!

Šobrīd Florbola sporta skolā kvalificētu treneru vadībā trenējas vairāk nekā 200 bērnu un jauniešu. Ja vēlies, lai arī tavs bērns būtu fiziski aktīvs, apgūtu individuālās florbola prasmes un mācītos sadarboties komandā, tad florbola treniņu būs tieši viņam! Šogad īpaši gaidīti 2012. gadā dzimušie puiši, kā arī 2009., 2007. un 2005. gadā dzimušie zēni.

Aizpildi pieteikšanās anketu ŠEIT un tiekamies treniņos! Plašāka informācija par uzņemšanas noteikumiem - šeit.

Florbola sporta skolā treniņu nodarbības vada kvalificēti sporta speciālisti ar starptautisku spēlētāju pieredzi, kas iegūta dažādos nacionālos čempionātos - Latvijā, Somijā un Šveicē, kā arī Latvijas valsts izlašu sastāvos Pasaules čempionātos florbolā.

Florbola sporta skola ir Florbola kluba "Kurši" dibināta un pakļautībā esoša struktūrvienība - profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde, kas sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un Izglītības un zinātnes ministriju īsteno bērnu un jauniešu profesionālās ievirzes sporta izglītības un interešu izglītības programmas florbolā. 

FK Kurši Florbola sporta skolas administrācija un treniņu bāzē atrodas LOC Manēžā, Brīvības ielā 55, Liepājā.