Piektdien Lielvārdē ar pārliecinošu uzvaru 11:4 un bronzas medaļām Latvijas čempionāta 1. līgas sezonu noslēdza FK Kurši FSS vienība.

FK Kurši ar jaunu komandu šosezon pēc daudzu gadu pavadīšanas Virslīgā atgriezās 1. līgas čempionātā. Sezonas ievads M.Krūma vadītajai komandai nebija pārliecinošs, taču sezonas gaitā komanda auga un pamatturnīru noslēdza pirmajā vietā. Pusfinālā, diemžēl, piedzīvots zaudējums nākamajiem čempioniem, tāpēc sezonas noslēdzošajā mačā liepājniekiem bija jācīnās par bronzas godalgām.

Spēli Lielvārdes sporta centrā FK Kurši iesāka mazliet bikli, tāpēc ceturtajā minūtē FK Ogre/PGD.LV atklāja spēles rezultātu. Mača turpinājumā par pagrieziena punktu kļuva M.Lēvalda noraidījums. Spēlējot četratā, divus vārtus nepilnas minūtes laikā guva Kuršu rezultatīvākais aizsargs D.Mašņikovs. Pēc emocionālā uzplaiksnījuma liepājnieki pārņēma ofensīvu un līdz trešdaļas izskaņai pa reizei precīzi bija Bušs, Dzērve un Peniķis, panākot 5:1 uz rezultāta tablo.

Pēc pārliecinošās spēles ievada liepājnieki negrasījās apstāties arī otrajā trešdaļā. Uz Lēvalda, Rozentāla un Bliskas vārtiem ogrēnieši precīzi bija tikai vienreiz, un rezultāta starpība pieauga jau līdz 8:2. Lai gan formāli pēdējās 20 minūtēs Ogres florbolisti vēl varēja paspēkoties par uzvaru, tomēr notikumi laukumā apliecināja FK Kurši FSS komandas dominanci.

Mača trešajā nogrieznī Lielvārdes sporta centrā bija vērojams cepuru lietus. Spēles 53. minūtē ar saviem trešajiem vārtiem jeb "hat-trick" izcēlās Mašņikovs, bet minūti vēlāk laukumā tika mestas cepures par godu Bliskas trešajam vārtu guvumam. Atskanot cīņas finālsirēnai, liepājnieki gavilēs leca laukumā un devā apsveikt savu vārtsargu Mārci Zanderu ar uzvaru!

FK Kurši FSS savu pirmo sezonu Latvijas čempionāta 1. līgā pēc daudzu gadu pārtraukuma noslēguši ar bronzas godalgām un 3. vietas kausu, kas ceļo uz Liepāju.

Šosezon komandā spēlēja Toms Peniķis, Dainis Mašņikovs, Endijs Ezeriņš, Raitis Bušs, Roberts Alonderis, Markuss Lēvalds, Martins Einiņš, Toms Jānis Dzērve, Krišs Ādolfs Antāns ,Uvis Uldis Rozentāls, Renārs Eglītis, Patriks Bliska, Ralfs Redjko, Markuss Iesals, Kārlis Lamberts, Ričards Čudnovs, Roberts Grots, Kristaps Ošs-Ervics, Kristians Rudzroga, Andrejs Čertogonovs, Mārcis Zanders, Normunds Krūmiņš, Gatis Frišmanis, Kristaps Eišmonts, Krists Ķemeris.

Galvenais treneris Mārtiņš Krūms, fiziskās sagatavotības treneris Mārtiņš Rūgums, fizioterapeite Anete Liepiņa.

Paldies visiem par šo sezonu! Uz tikšanos jau atkal rudenī.