Šovasar sperts būtisks solis FK Kurši attīstībā, uz diviem gadiem vienojoties par sadarbību ar sporta inventāra ražotāja FatPipe oficiālo izplatītāju Latvijā.

"Esam priecīgi par iespēju uzsākt sadarbību kopā ar jaunu un enerģisku partneri, kura vērtības florbolā saskan ar mūsējām. Mums kā sporta organizācijai ar plašu darbības lauku ir būtiski veidot sadarbību ne tikai ar galveno komandu, bet arī jaunatnes līmenī, amatieru florbola līmenī un dažādu pasākumu veidošanā," sacīja kluba pārstāvis Normunds Krūmiņš.

Abas puses vienojušās par plašu sadarbības lauku, kas turpmāk sekmēs visa kluba un Liepājas florbola attīstību.

"FK Kurši ir viens no lielākajiem un labāk organizētajiem klubiem Latvijā, tāpēc esmu gandarīts, ka turpmāk būsim sadarbības partneri. Ir redzams, ka Liepājā florbols ir uzņēmis attīstības kursu un pavisam noteikti kvalitatīvs sporta inventārs var kļūt par būtisku sastāvdaļu, lai sasniegtu nospraustos mērķus," paudis "FatPipe Latvija" pārstāvis Ingus Laiviņš.

Jaunā vienošanās paredz, ka SIA "FatPipe Latvija" kļūst par FK Kurši galvenās komandas sporta inventāra partneri, nodrošinot spēlētājus ar augstākās kvalitātes inventāru no FatPipe ražotnes Somijā. Gaidāmajā Latvijas čempionāta 1. līgas sezonā visi komandas spēlētāji tiks nodrošināti ar FatPipe ražotajām nūjām.

Pirmo reizi kluba vēsturē panākta vienošanās par izcilāko Florbola sporta skolas jauno sportistu atbalstīšanu, kluba sporta inventāra partnerim slēdzot viena gada sadarbību ar diviem jaunajiem talantiem. Pēc labākajām FK Kurši tradīcijām kluba labākie jaunieši tiek godināti ikgadējā Zobens balvas ceremonijā. Tāpat inventāru no FatPipe saņems visi Florbola sporta skolas treneri.

Sadarbības ietvaros FatPipe kļūs par tradīcijām bagātā Liepājas čempionāta florbolā atbalstītāju. Turnīra spēles tiks nodrošinātas ar FatPipe oficiālajām bumbiņām, kā arī turnīra labākie spēlētāji tiks sveikti ar partnera pārsteiguma balvām.

Ne mazāk svarīgi, ka turpmāk viss FatPipe inventāra piedāvājums būs pieejams arī FK Kurši oficiālajā veikalā LOC Manēžā, kur plauktos būs atrodams viss nepieciešamais florbola inventārs gan pašiem mazākajiem, gan amatieriem un tāpat arī augstākās raudzes florbolistiem.