Šo sestdien pārpildītā LOC Manēžā tiks dots starts Latvijas čempionāta 1. līgas pusfināla sērijai, kurā tiksies mājinieki FK Kurši FSS pret principiālāko pretinieku - Leģions/Grobiņas SC. Spēles un sērijas sākums - 19:00.

Pēc ilgāka pārtraukuma laukumā atgriezīsies liepājnieku mīluļi FK Kurši FSS florbolisti. Pēdējo maču Kurši aizvadīja pirms nepilnām piecām nedēļām, kad savā laukumā ar 4:2 pieveica spēcīgo "Kuldīgu", nodrošinot uzvaru Latvijas 1. līgas čempionāta regulārajā turnīrā. 

Kā pamatturnīra uzvarētāji FK Kurši FSS automātiski nodrošināja vietu play-off pusfinālā, kur visu šo laiku gaidīja savus pretiniekus. Vien sestdienas vakarā sērijas izšķirošajā piektajā mačā tapa skaidrs, ka cīņā par vietu finālā Liepājas florbolistiem gaidāms lielais derbijs pret Leģions/Grobiņas SC.

Šajā laikā liepājniekiem bijusi iespēja ne vien sadziedēt gūtos savainojumus, sastāvā atgriežoties A.Čertogonovam, bet arī uzkrāt spēkus un uzņemt sportisko formu. Pēc savainojuma izārstēšanas regulārajā čempionātā P.Bliska aizvadīja vien trīs spēles, bet šajā laikā viņš ir parādījis, ka būs liels palīgs komandai laukumā īpaši izslēgšanas spēlēs.

Gatavojoties sezonas izšķirošajām spēlēm, FK Kurši FSS izbraukumā aizvadīja pārbaudes spēli pret ELVI florbola līgas vienību Talsu NSS/Krauzers, kas noteikti kalpos kā tramplīns pirms pusfināla. Komanda šajā brīdī ir optimālajā sastāvā un pilnā nopietnībā gatavojas pusfināla sērijas pirmajai spēlei.

Regulārajā turnīrā abas komandas tikās divreiz. Sezonas ievadā, pirmajā tikšanās reizē Grobiņā ar 7:4 pārāki bija mājinieki. Atbildes spēlē janvārī pie piepildītām LOC Manēžas tribīnēm liepājnieki revanšējās un svinēja uzvaru ar 6:5.

Pusfināla sērija norisināsies līdz vienas komandas trīs uzvarām. Principiālā dueļa pirmās divas spēles gaidāmas jau šajā nedēļas nogalē Liepājā - sestdien 19:00 un svētdien 18:00. Sērijas trešais mačs norisināsies Grobiņā. Ja uzvarētāju noteikšanai būs nepieciešamas vairāk spēles, tad arī ceturtais mačs notiktu Grobiņā, bet izšķirošā piektā spēle - Liepājā. Uz izšķirošajām spēlēm LOC Manēžā tiks izvietotas skatītāju tribīnes pilnā apmērā, lai ikvienam interesentam spēli būtu iespējams vērot klātienē!

FK Kurši FSS - Leģions/Grobiņas SC

1. spēle - 25.03.2023, LOC Manēža, 19:00;
2. spēle - 26.03.2023, LOC Manēža, 17:00;
3. spēle - 01.04.2023, Grobiņas SC, 19:00.

Seko līdzi, nāc uz spēli un atbalsti savu komandu!