Par neatņemamu FK Kurši organizācijas sastāvdaļu kopš 2016. gada ir kļuvis "Zobens balvas" pasākums, kur ar akmenī kaltiem dzelzs zobeniem tiek sveikti un izcelti Florbola sporta skolas izcilnieki.

Aizvadītajā sestdienā mazākajām Florbola sporta skolas komandām un vēlāk otrdienā arī lielākajām grupām norisinājās tradicionālais "Zobens balvas" pasākums. Šogad pasākumi norisinājās florbolistu iecienītākajā vietā Liepājā, FK Kurši mājvietā LOC Manēžā.

Uz noslēguma pasākumu pulcējās visi FK Kurši audzēkņi, lai kopā ar savām ģimenēm piedalītos sportiskās aktivitātēs un pēc tām kopīgi atskatītos uz 2023./2024. gada sezonā iespēto, kā arī sveiktu aizvadītā cikla spīdekļus.

Kā jau tas pieņemts pēc labākajām Kuršu tradīcijām, katras komandas treneris Dzelzs puikas balvai nominē trīs audzēkņus, kuri sezonas laikā izcēlušies ar disciplīnu, attieksmi un meistarību, lai pēc tam ar treniņu apmeklējuma procentu noskaidrotu, kurš no sportistiem saņem Zobens balvu.

2024. gadā par izcilību Zobens balvas saņema Olivers Bružs (U8), Valters Rencis (U9), Kristofers Krieviņš (U9), Kristofers Melketa (U10), Gabriels Lasis (U11), Jēkabs Andersons (U12), Ralfs Bradzinieks (U13) un Eduards Valdmanis (U13). Ar iepriekšējo gadu balvu saņēmēju sarakstu iespējams iepazīties ŠEIT.

Tāpat šogad tika pasniegtas arī augstākās FK Kurši organizācijas balvas. Par FK Kurši leitnantu tika iecelts U11 komandas spēlētājs Miķelis Eglītis, bet pulkveža apbalvojumu saņēma FK Kurši FSS komandas aizsargs Krišs Ādolfs Antāns. Abi laureāti saņēma īpašos zobenus un vienas sezonas sadarbību ar florbola inventāra ražotāju FatPipe, kas abiem dāvina naudas balvu inventāra iegādei.