Trešdien, 11. maijā, Ulbrokā tiks sadalītas medaļas U18 vecuma grupā, kur FK Kurši puiši bronzas mačā spēkosies ar Ķekaviešiem. Spēles sākums - 18:30.

Aizvadītās nedēļas piektdienā liepājnieki devās uz Kocēniem. Ceturtdaļfinālā kurši spēkojās pret Bauskas vienaudžiem. Pirmajā puslaikā cīņa ritēja ļoti spaigi, te atrodoties vadībā vieniem, te otriem, bet pirmās 15 minūtes noslēdzās ar minimālu pārsvaru 4:3. Mača 21. minūtē noraidījumu izpelnījās R.Polis. Pašaizlīedzīgi aizstāvoties un veiksmīgi vārtos darbojoties M.Zanderam, komanda nosargāja vārtus neskartus. Drīz vien pēc veiksmīgām darbībām skaitliskajā mazākumā R.Alonderis pārsvaru dubultoja, bet 25. minūtes noslēgumā T.Peniķis panāca jau +3. Atlikušajā laikā Bauskas BJSS vienus vārtus atspēlēja, bet pie panākuma ar 6:4 tika liepājnieki, nodrošinot vietu pusfinālā.

Pēc īsa atelpas brīža FK Kurši florbolisti aizvadīja otru spēli, tiekoties ar mājinieci Kocēnu Rubeni. Tikai šoreiz uz likmes - vieta finālā. Lai arī liepājnieki izrādīja spēcīgu pretestību, tomēr laukumā bija jūtams mājinieku svaigums, kas vainagojās arī rezultātā. Pēc pirmā puslaika Rubene bija iekrājusi pārsvaru 2:0. Otrajā 15 minūšu nogrieznī liepājniekiem radās iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču tas palika neizmantots. Spēles 27. minūtē mājinieki panāca jau 3:0 un vēlāk pievienoja vēl vienus vārtus. Tikai pašā mača izskaņā, spēlējot jau bez vārtsarga, K.Ķemeris vienus vārtus atspēlēja. Zaudējums pusfinālā nozīmēja cīņu par bronzas godalgām.

Šovakar 18:30 liepājnieki dosies laukumā pret Ķekavas U18 komandu, lai savā starpā atrisinātu medaļu likteni. Abas komandas savā starpā šosezon jau reiz ir tikušās, 1. aprīļa mačā pie panākuma ar 6:2 tiekot FK Kurši puišiem. Toreiz pirmais puslaiks aizritēja spaigā ciņā un tikai otrā nogriežņa vidū Liepājas florbolistiem izdevās salauzt cīņas gaitu un svinēt panākumu.

Šīs dienas spēli būs iespējams vērot arī tiešraidē - Solidsports. Spēles translācijas maksa ir 3EUR.

FK Kurši U18 komandas sastāvs: 
Ralfs Polis, Rihards M. Mednis, Gustavs Griezītis, Patriks Bliska, Toms Peniķis, Renārs Eglītis, Krišs Ā. Antāns, Roberts Alonderis, Krists Ķemeris, Uvis U. Rozentāls, Emīls Dambītis, Marks K. Puniņš, Mārcis Zanders, Henrijs Štāls, Dāvids D. Kalniņš, Roberts Grots, Kristaps Sproģis, Ralfs
Laukagals.

Atbalstīsim komandu cīņā par bronzas medaļām!