Jau šo trešdien cīņā par Jaunatnes florbola līgas medaļām iesaistīsies FK Kurši komandas U13, U14 un U16 grupās. 

Ierasti maija otrajā pusē tiek dalītas medaļas un kronēti jaunie Jaunatnes florbola līgu čempioni, taču šogad labākās komandas tiks noskaidrotas mazliet vēlāk. Šo trešdien ar mājas spēli pret Rubene/KSS sāks U16 komanda, bet ceturtdien un piektdien cīņās par godalgām iesaistīsies arī U13 un U14 komandas.

U13 sāks ar ceturtdaļfinālu Ādažos

Šosezon FK Kurši U13 komanda piedalās 2. divīzijas turnīrā, kur savā starpā sacenšas 11 komandas. Regulārajā čempionātā liepājnieki aizvadīja 19 spēles, tiekot pie 14 panākumiem un 5 zaudējumiem. Ar pēdējā spēļu kārtā izcīnīto uzvaru kurši nodrošināja otro vietu pamatturnīrā, par vienu punktu apsteidzot tuvākos sekotājus Aizkraukles florbolistus.

Izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā FK Kurši tiksies ar septītajā vietā esošo FBK SĀC. Komandas savā starpā līdz šim aizvadījušas divas spēles - Ādažos piedzīvots zaudējums ar 2:3, bet Liepājā svinēts panākums ar 4:1. Šī dueļa uzvarētāji divu spēļu summā kvalificēsies pusfinālam. Pirmā spēle norisināsies izbraukumā piektdien 19:00, bet atbildes spēle LOC Manēžā gaidām svētdien 18:30.

U14 pusfinālā tiksies ar ulbrokiešiem

Tikmēr U14 komanda ar atzīstamu sniegumu regulārajā sezonā automātiski kvalificējusies pusfinālam. Pamatturnīrā U14 vecuma grupā sacentās sešas komandas no visas Latvijas, aizvadot trīs apļu turnīru. Pēc aizvadītām 15 spēlēm liepājnieki ar 9 panākumiem un izcīnītajiem 26 punktiem pārliecinoši ierindojās trešajā vietā.

Pusfinālā FK Kurši tiksies ar FS Masters/Ulbroka vienību. Abās regulārās sezonas savstarējās mūsu puiši atzīstami cīnījās, tomēr piedzīvoja neveiksmes ar 2:6 un 3:5. Pirmā pusfināla spēle gaidāma jau šo ceturtdien, kad 20:00 abas komandas krustos nūjas Liepājā. Atbildes spēle plānota 6. jūnijā Ulbrokā. Uzvarētāji izcīnīs "biļeti" uz finālu, bet zaudētāji sezonas noslēgumā cīnīsies par bronzu. 

U16 ceturtdaļfinālā priekšā Rubenes latiņa

Šogad U16 čempionātā ir atzīstama 10 komandu konkurence. FK Kurši komandai čempionāts izvērties itin trauksmains, jo starp skaistām uzvarām pa vidu mijušās arī neveiksmes. Regulārās sezonas noslēgumā liepājnieki ar 18 spēlēs izcīnītajiem 27 punktiem ierindojušies 7. vietā, tomēr tikai vienu punktu priekšā palika Bauskas un Ķekavas vienaudži.

Ar līdz šim iespēto U16 puišiem pietika, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēs, tomēr uz ceturtdaļfināla sliekšņa komandu sagaida spēkošanās ar otrās vietas ieguvēju Rubene/KSS vienību. Abās savstarpējās spēlēs pārāki bijuši oponenti ar 6:3 un 5:1, tomēr liepājnieki noteikti ir gatavi demonstrēt labāko sniegumu un pacensties sarūpēt pārsteigumu. Pirmais duelis gaidāms jau šo trešdien 20:00 LOC Manēžā, bet atbildes spēle svētdien Kocēnos.