Florbola sezona ir noslēgusies, tāpēc pienācis ilgi gaidītais brīdis - "Zobens" balvas ieguvēju paziņošana. Šodien atklājam labākos U10, U12 un U16 grupās.

FK Kurši organizācijā ļoti būtiska vērtība ir tradīcijas, tāpēc arī šogad vēlamies pasniegt "Zobens" balvas Florbola sporta skolas audzēkņiem par izcilību treniņu nodarbībās un sacensībās. Diemžēl apkārtējie apstākļi liedz iespēju sanākam visiem kopā, lai svinīgā pasākumā sveiktu labākos, taču esam droši, ka neviens vīruss nav cienīgs laupīt iespēju uzteikt labākos un jau piekto gadu pēc kārtas sveikt mūsu izcilniekus!

Katru gadu nominācijai "Dzelzs puika" tiek izvirzīti 3 audzēkņi katrā vecuma grupā, izvērtējot tos pēc: disciplīnas, attieksmes un meistarības. No nominācijai izvirzītajiem "Zobens" balvu saņem nominants ar vislabāko treniņu apmeklējumu procentu. 

 

U10 GRUPAS nominanti

#4 Ernests Valdmanis - Neapšaubāmi viena no spēcīgākajām un spilgtākajām personībām komandā. Ernests ir lielisks komandas cilvēks - inteliģents, mērķtiecīgs, aizrautīgs un izpalīdzīgs. Ar savu spēli vārtos nereti treniņos met izaicinājumu labākajiem komandas uzbrucējiem, bet mačos darbojas spoži un pārliecinoši. Lai ātrāk atgriezties treniņos, kopā ar tēti spējīgs izgatavot arī aizsargu traumētam pirkstam.  

#16 Emīls Lieģis - Viens no komandas meistarīgākajiem spēlētājiem. Uzvaras vārdā nesaudzē sevi un ir gatavs atdot visu. Treniņos vienmēr ierodas ar prieku, tāpēc nebūtu pārsteigums, ja Emīls labprāt trenētos visus 12 mēnešus gadā. Viņa mīlestību pret florbolu nav grūti pamanīt.

#17 Matīss Gailis - Matīss komandai pievienojās tikai šosezon, taču tagad tam mazliet grūti noteicēt. Viņa spēja mācīties un uzsūkt jaunu informāciju ir apbrīnojama. Tagad viņu droši var saukt ne tikai par pilntiesīgu komandas dalībnieku, bet pat pieskaitīt līderu pulkam. Matīss ir lielisks komandas spēlētājs un laukumā spēj pieņemt lēmumus, kas sekmēs komandas uzvaras.

 Treniņu apmeklējums: E.Valdmanis - 79%, E.Lieģis - 90%, M.Gailis - 87%.

 

 DZELZS PUIKA - Emīls Lieģis

 

U12 GRUPAS nominanti

#33 Armands Gulbis - U12 komandas jaunākais dalībnieks,taču,ātruma īpašības Armandu ierindo komandas priekšpusē.Labo nūjas tehniku apvienojot ar ātrumu Armandu ir padarījuši par vienu jo labākajiem spēlētājiem savā vecuma grupā.Visvairāk par visu uz pasaules Armandam nepatīk zaudēt!

#83 Markuss Šterns - U12 komandas melnā darba darītājs un aizsardzības balsts.Reti kura bumba un pretinieks var tikt garām Markusam.Ar savām ātruma īpašībām ir ļoti labs palīgs uzbrukumu uzsākšanai.Markusa vārtu guvumi ir reti,taču izbauda tos no visas sirds.

#90 Konstantīns Kristiāns Asauļaks - Viens no u12 komandas līderiem.Jau kopš pašiem pirmajiem soļiem florbolā visi redzēja un saprata,ka nūja Kostika rokās dara galvas sāpes pretinieku vārtsargiem. Talantīgs spēlētājs apveltīts ar ļoti labu vārtu gūšanas garšu. Noteikti ar bumbiņu pie nūjas skrien ātrāk nekā bez tās.Treniņi ir Kostika otrās mājas.

 Treniņu apmeklējums: A.Gulbis - 99%, M.Šterns - 98%, K.K.Asauļaks - 100%.

 

 DZELZS PUIKA - Konstantīns K. Asauļaks

 

U16 GRUPAS nominanti

#20 Gustavs Griezītis - Cilvēks,kurš jau 5 gadus tur savu solījumu,katru gadu uzvarēt jauniešu čempionātā kopš u10 grupas.Viens no visu laiku labākajiem aizsargiem jauniešu čempionātos un liels aizsardzības balsts virslīgas komandā.Smagi treniņi ir Gustava moto.Nākamie mērķi,noteikti,piemērīt LV junioru izlases kreklu!

#26 Toms Peniķis - Noteikti,ka šīs sezonas lielākais pozitīvais pārsteigums!Vēl gadu atpakaļ maz pamanīja kļūdas paša darbībās,grūti bija piespiest sev sakost zobus,patika lēnā riksī skriet pa laukumu,tad šajā sezonā Tomu var nosaukt par vienu ko komandas strādīgākiem spēlētājiem.Uzklausa padomus,kad paliek grūti piespiež sevi un nogludina domstarpības starp komandas biedriem.Kļuvis par spēlētāju un ļoti labu cilvēku ar lielo burtu!

#38 Rihards Markuss Mednis - Nav pats pamanāmākais spēlētājs komandā,bet komanda ar Markusu ierindā ir noteikti daudz spēcīgāka nekā bez viņa.Markusam spēcīgās puses-laukuma redzējums,komandas saliedēšanas spēja,ātruma īpašības.Ir jau pamanījies piemērīt virslīgas komandas kreklu un ar viņa attieksmi un darbu,noteikti mēs redzēsim kā nākošās sezonas viņš komandas sastāvā noteikti spīdēs!

Treniņu apmeklējums: G.Griezītis - 83%T.Peniķis - 83%, R.M.Mednis 82%.

 

 DZELZS PUIKAS - G.Griezītis un T.Peniķis

 

Sveicam balvu ieguvējus, priecājamies un lepojamies ar Jums!
Ar balvu saņēmējiem sazināsimies privāti un zobenus nodosim personīgi.