Florbola sezona ir noslēgusies, tāpēc pienācis ilgi gaidītais brīdis - "Zobens" balvas ieguvēju paziņošana. Šodien atklājam labākos U8, U11 un U13 grupās.

FK Kurši organizācijā ļoti būtiska vērtība ir tradīcijas, tāpēc arī šogad vēlamies pasniegt "Zobens" balvas Florbola sporta skolas audzēkņiem par izcilību treniņu nodarbībās un sacensībās. Diemžēl apkārtējie apstākļi liedz iespēju sanākam visiem kopā, lai svinīgā pasākumā sveiktu labākos, taču esam droši, ka neviens vīruss nav cienīgs laupīt iespēju uzteikt labākos un jau piekto gadu pēc kārtas sveikt mūsu izcilniekus!

Katru gadu nominācijai "Dzelzs puika" tiek izvirzīti 3 audzēkņi katrā vecuma grupā, izvērtējot tos pēc: disciplīnas, attieksmes un meistarības. No nominācijai izvirzītajiem "Zobens" balvu saņem nominants ar vislabāko treniņu apmeklējumu procentu.

U8 GRUPAS nominanti

#4 Jēkabs Andersons Taisnības cīnītājs. Pastāvēs par savu viedokli, iedrošinās citus darīt labus darbus, kā arī pavilks līdzi komandas biedrus ar savu piemēru.

#70 Marks Kurvins - Jautrs, atvērts, komunikabls, draudzīgs puika. Iespējams, centīgākais florbolists visā Kuršu sistēmā.

#77 Raivo Sviķis - Komandas motoriņš. Nekad nestāv uz vietas, visu laiku darbojas, kustas. Ar savu aktivitāti palīdz citiem komandas biedriem, dzen citus uz priekšu.

Treniņu apmeklējums: J.Andersons - 84%, M.Kurvins - 81%, R.Sviķis - 85%.

   DZELZS PUIKA - Raivo Sviķis

 

U11 GRUPAS nominanti

#6 Gvido Griezītis - Fiziski un tehniski spēcīgs spēlētājs, kurš laukumā bez cīņas nepiekāpsies nevienam pretiniekam vai komandas biedram. Gvido ir tiltiņš starp treneri un spēlētājiem. Florbols ir Gvido sirdī, viņam ir mērķi un ar savu attieksmi viņš tos sasniegs!

#42 Ričards Sudints - Spēlētājs, kurš laukumā brīvi elpot neļaus nevienam. Ātrs, izvecīgs un emocionāls spēlētājs. Mazliet vairāk ticības saviem spēkiem, Ričard! Tas tevi aizvedīs līdz jaunām virsotnēm!

#77 Madars Pusaudzis - Viens no komandas mehānisma galvenajiem zobratiem. Madars ir ļoti daudzpusīgs un gudrs spēlētājs. Ja komandai nepieciešams uzmundrinājums, kārtība, klusums vai sportisks niknums, Madars būs tas, kas to noorganizēs!

Treniņu apmeklējums: G.Griezītis - 92%, R.Sudints - 80%, M.Pusaudzis - 94%.

   DZELZS PUIKA - Madars Pusaudzis

 

U13 GRUPAS nominanti

#15 Kristers Zīle Nepilnu divu gadu laikā piedzīvots liels progress un strauja izaugsme florbola iemaņās un fiziskajā bāzē, kas ļāvusi kļūt par vienu no komandas līderiem. Kristers ir tāds sportists, kam ir profesionāla attieksme pret darbu. Ja viņš ir pieļāvis kādu tehnisko kļūdu, tad vienā acu mirklī cenšas pieļautās kļūdas vērst par labu. Soli pa solim Kristers arvien vairāk pieķēries florbolam.

#29 Gusts Kirhners - Neatņemama komandas sastāvdaļa, komandas dzirkstele. Gusts šosezonā pierādījis, ka tiešām ir lielisks spēlētājs. Ar savu attieksmi treniņos un atdevi spēlēs ir liels piemērs citiem, lielisks līderis. Tā turpinot, Gustam ir visas iespējas pēc 2-3 gadiem pretendēt uz vietu Virslīgas komandā un, domājams, arī Latvijas junioru izlasē. Gust, turpini pieturēties pie sava nospraustā mērķa un tu to sasniegsi!

#45 Markuss Lēvalds - Katru dienu treniņos strādā plecu pie pleca ar Gustu un abi spēj viens otru padarīt tikai labāku. Markuss katru gadu ir pielicis klāt gan pie savām florbola prasmēm, gan pie fiziskās bāzes. Markusam ir lieliska iespēja kļūt par lieliski atlētu un, turpinot iesākto ceļu, viņu sagaida spoža nākotne florbola laukumā.

Treniņu apmeklējums: K.Zīle - 87%, G.Kirhners - 93%M.Lēvalds - 93%.

   DZELZS PUIKAS - G.Kirhners un M.Lēvalds 

 

Sveicam balvu ieguvējus, priecājamies un lepojamies ar Jums! 
Ar balvu saņēmējiem sazināsimies privāti un zobenus nodosim personīgi.