Florbola sezona ir noslēgusies, tāpēc pienācis ilgi gaidītais brīdis - "Zobens" balvas ieguvēju paziņošana. Šodien atklājam labākos U8, U11 un U13 grupās.

FK Kurši organizācijā ļoti būtiska vērtība ir tradīcijas, tāpēc arī šogad vēlamies pasniegt "Zobens" balvas Florbola sporta skolas audzēkņiem par izcilību treniņu nodarbībās un sacensībās. Diemžēl apkārtējie apstākļi liedz iespēju sanākam visiem kopā, lai svinīgā pasākumā sveiktu labākos, taču esam droši, ka neviens vīruss nav cienīgs laupīt iespēju uzteikt labākos un jau piekto gadu pēc kārtas sveikt mūsu izcilniekus!

Katru gadu nominācijai "Dzelzs puika" tiek izvirzīti 3 audzēkņi katrā vecuma grupā, izvērtējot tos pēc: disciplīnas, attieksmes un meistarības. No nominācijai izvirzītajiem "Zobens" balvu saņem nominants ar vislabāko treniņu apmeklējumu procentu.  

U9 GRUPAS nominanti

 
#7 Everts Smirnovs - Strādīgs, smaidīgs un mērķtiecīgs! Izcilas snaipera dotības, ko lieliski izmanto komandas biedri. Everts jau savos desmit gados liek sačukstēties tribīnēs par viņa velkošā metiena burvību.
 
#41 Ralfs Bradzinieks - Paklausīgs, apzinīgs, uzticams un ļoti draudzīgs spēlētājs. Ralfs trenera dotos uzdevumus izpilda ar fenomenālu precizitāti un attieksmi! Tieši treniņos demonstrētā attieksme
ļāvusi Ralfam gada laikā sasniegt milzīgu izaugsmi.
 
#99 Emīls Šalts - Nākamais Maestro Raimonds Pauls, tikai florbola laukumā. Viņa talants, nūjas tehnika, laukuma redzējums un spēles veidošana jau astoņos gados baida neskaitāmas komandas!
 
Treniņu apmeklējums: E.Smirnovs - 99%, R.Bradzinieks - 96%, E.Šalts - 89%.

 DZELZS PUIKA - Everts Smirnovs

 

U11B GRUPAS nominanti

 
#8 Elīna Mieze - Tanks! Nešķiro, kas gadās pa ceļam. Skaidri zina savu mērķi un uz to iet. Lai tur vai kas! 
 
#31 Markuss Daniels Freidenfelds - Jautrs, komunikabls un draudzīgs. Uztur labu kontaktu ar visiem komandas biedriem, kā arī rūpējās par patīkamu gaisotni treniņos. Nebaidās pateikt arī kādu skarbāku vārdu, ja tas vajadzīgs.
 
#32 Markuss Ančenko - Kluss, nosvērts jaunietis, ar ļoti labu darba ētiku. Uzticams, vienmēr izdarīs visu kā vajag. Teicams paraugs citiem komandas biedriem.
 
Treniņu apmeklējums: E.Mieze - 99%, M.D.Freidenfelds - 96%, M.Ančenko - 95%.

 DZELZS LĒDIJA - Elīna Mieze

 

U14 GRUPAS nominanti

#19 Kristians Ruicēns - Varbūt Kristianam vēl nedaudz jāpiestrādā pie taktiskā zīmējuma niansēm, taču viņa enerģija un atdeve treniņos un spēlēs bija ļoti redzama ikvienam. Kristians ir kļuvis ļoti nozīmīgs komandas cilvēks - viņam ir lieliskas attiecības komandā, lieliska humora izjūta, arī florbolam tik ļoti noderīgais - ātrums un metiens. Kristians vienozīmigi ir pelnījis uzslavas ne tikai no trenera, bet arī no saviem komandas biedriem. Gāzi grīdā!

#35 Kārlis Lamberts - Šosezon sevi pierādījis kā ļoti universāls spēlētājs, spēlējot gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Spēja pierādīt savas fiziskās un florbola dotības augstā līmenī. Kārlis ir ar spēcīgu raksturu, saka ko domā, saka kā jūtas, neslēpj savas emocijas. Kārlis šajā sezonā bija izteikts komandas līderis.

#99 Andrejs Čertagonovs - Šī sezona Andrejam bijusi ļoti smaga, jo nācās tiešām smagi strādāt savā cietoksnī un krāt jaunas pieredzes. Statistiskie rādītāji šogad nebija kā pērnajā sezonā, taču uz Andreja vārtiem tika raidīti 300 metieni, kas bija otrais lielākais metienu skaits 1. divīzijā un sezona vēl nebija galā. Andrejam jāturpina bruģēt savs ceļš uz mērķi, viņš pie tā nokļūs! Galvenais - turpināt ticēt saviem spēkiem.

Treniņu apmeklējums: K.Ruicēns - 90%, K.Lamberts - 96%, A.Čertagonovs - 95%.

 DZELZS PUIKA - Kārlis Lamberts

 

Sveicam balvu ieguvējus, priecājamies un lepojamies ar Jums!
Ar balvu saņēmējiem sazināsimies privāti un zobenus nodosim personīgi.