Pēc teju četru gadu pārtraukuma FK Kurši florbolisti atgriezīsies starptautiskajā florbola turnīrā Tallink Floorball Tournament, kas jau tradicionāli maija mēnesī norisinās Igaunijā. Pirmās spēles gaidāmas jau piektdien, bet turnīra noslēgsies svētdien.

Šogad liepājnieki uz Tallinu vedīs trīs - U10, U11 un U13 - jauniešu komandas. Šis ir liels notikums jaunajiem florbolistiem, kuri pēc ilgāka pārtraukuma tikai šī gada februārī atgriezās sacensību apritē un nu jau dosies pārbaudīt spēkus starptautiskajā arēnā.

Trīs dienu turnīrā FK Kurši jaunie florbolisti spēkosies ar Somijas, Igaunijas un Latvijas komandā. Dalība šajā turnīrā sniedz iespēju salīdzināt savus spēkus pret citu valstu komandām, ļaujot pilnveidot spēlētāju meistarību un komandas saspēlētību.

Kā pirmie laukumā piektdien 14:15 dosies U13 komanda, kuriem pirmajā cīņā tikšanās ar somu "LFT08 Akatemia". Mūsu puiši ielozēti C apakšgrupā, kur vēl tiksies ar florbola aprindās pazīstamo somu "Ilves Salibandy", kā arī latviešu komandām FBK Valmiera un Lielvārde. Tālāk cīņu par medaļām turpinās katras grupas divas labākās komandas un divas labākās trešo vietu ieguvējas. FK Kurši uz turnīru treneru Toma Dzērves un Kaspara Klamera vadībā dosies praktiski labākajā sastāvā un noteikti iesaistīsies cīņā par kvalificēšanos tālākajā cīņām.

Mazliet vēlāk turnīrā iesaistīsies talantīgie U11 puiši ar treneri Kasparu Klameru priekšgalā. Viņi apakšgrupas cīņās mērosies spēkiem ar somu SALIBANDY TEAM -97/Musta, Igaunijas komandu Mehed ei nuta/ Saaremaa SHK un latviešu FBK Baloži. Šajā grupā pusfinālam kvalificēsies divas grupas labākās komandas. Uz Tallinu liepājnieki dodas kaujas gatavībā un ar domu par augstākajiem mērķiem.

Savu pirmo ārzemju izbraukumu Igaunijas galvaspilsētā Tallinā piedzīvos trenera Normunda Krūmiņa trenētā U10 komanda. Jaunie liepājnieki ielozēti vienā apakšgrupā ar SALIBANDY TEAM -97/Keltainen no Somijas, kā arī latviešu vienībām Bedrock/Vangaži, kā arī Talsu NSS/Krauzers. Arī jaunākā Kuršu vienība turnīrā raugās ar cerībām uz iekļūšanu pusfinālā.

Visām turnīra spēlēm iespējams sekot līdzi online protokola formā - ŠEIT. Tāpat Tallink Floorball Tournament organizatori parūpējušies par iespēju spēles vērot tiešraides video translācijās - SolidSports

Vēlam veiksmi un panākumus mūsu komandām!