Pienākusi jaunā Latvijas Jaunatnes un bērnu florbola čempionāta sezona. FK Kurši Florbola sporta skola turpina augt un jaunajai sezonai pieteikts rekordliels komandu skaits, sasniedzot 13 komandu atzīmi, bet kluba sistēmā šobrīd darbojas jau vairāk nekā 250 lielu un mazu florbolistu.

2019./2020. gada sezonā jaunatnes čempionātos FK Kurši startēs ar divām komandām U8, U9, U10 un U11 vecuma grupās, kā arī pa vienai komandai U12, U13, U14, U16 un U18 grupās. Jaunais cikls sācies ar pārmaiņām vīriešu 1. līgas komandā. Turpmāk komandas nosaukums būs FK "Kurši/FSS", bet tās sastāvu praktiski veidos tikai vecāko grupu audzēkņi.

Arī šosezon spēcīgo treneru kolektīvu veido Mārtiņš Krūms, Mihails Kostusevs un Kaspars Klamers, bet pavisam nesen viņiem pievienojušies arī Toms Akmeņlauks un Normunds Krūmiņš, kuri iepriekš guvuši vērtīgu pieredzi ar trenera darbā attiecīgi Lielvārdē un Cēsīs.

"Katrs jaunais gads nāk ar jauniem izaicinājumiem, ar katru gadu augam un domājam par nākamo attīstības soli," saka florbola sporta skolas direktors Gints Siliņš. "Vēlamies, lai iespēja tiktu dota katram, tāpēc jaunāko grupu mērķis ir piedalīties sacensībās un attīstīt savas prasmes. Vecākajās grupās uzvaras nav pašmērķis, tomēr vienmēr cenšamies veidot apstākļus, kuros mūsu florbolisti ir spējīgi aizsniegties arī līdz medaļām. Šogad mūsu treneru korpusu papildinājuši divi speciālisti ar izlases pieredzi un lieliskām zināšanām, kas veicinās arī treneru kolektīva izaugsmi. Ceru, ka šis mums visiem būs veiksmīgs gads, un to arī novēlu!"