Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā "Kurši 2" Liepājā ar 9:7 pārspēja "Saulkalni".

Mazie kurši teicami sāka cīņu un pēc nospēlētām 6 minūtēm bija vadībā ar 4:0. Otro periodu sekmīgāk aizvadīja viesi, kuri 37. minūtē panāca neizšķirtu 6:6. Izšķirošajā periodā produktīvāks uzbrukums atkal bija mājiniekiem, kuri šo mača nogriezni uzvarēja ar 3:1. Rezultatīvākais liepājnieks ar 3 gūtiem vārtiem bija Mārtiņš Puķīte.

Oktobra pirmajā spēlē "Kurši 2" savā laukumā ar 4:12 kapitulēja komandai "Kuldīga/KNSS". Liepājnieki jau mača 7 sekundē ielaida pirmos vārtus, bet pirmajā periodā kurši bija iedzinējos arī ar 0:4. Mājinieki no šāda nokdauna atguvās un otrā perioda sākumā panāca 3:4, tomēr jau trešdaļas turpinājumā viesi ieguva drošāku vadību, bet pēdējās 20 minūtes kuldīdznieki uzvarēja ar 5:1 un pārliecinoši triumfēja visā mačā.

Autors: "Kurzemes Vārds"