Latvijas vīriešu florbola čempionāta pirmās līgas divās mājas spēlēs "Kurši 2" ar 8:10 (0:4, 3:3, 5:3) piekāpās "JeNo" vienībai un ar 16:5 (4:0, 8:2, 4:3) sakāva "Mēmeli/Codi".

Liepājnieki mačā pret Jelgavas novada komandu izgāza pirmo periodu, kurā divus vārtus ielaida mazākumā. Otrajā periodā mūsējie samazināja rezultāta starpību līdz 3:5, taču pirms pēdējā perioda viesiem atkal bija komfortablāks pārsvars 7:3. Mača pēdējā nogrieznī kuršiem padevās divi pakaļdzīšanās mēģinājumi, no kuriem otrais noslēdzās ar pietuvošanos līdz 8:9 17 sekundes līdz pamatlaika izskaņai. Viesi mača galarezultātu panāca 1 sekundi pirms cīņas beigām. Šajā spēlē ar 4 (2+2) punktiem atzīmējās viens no Liepājas kluba virslīgas komandas līderiem Edgars Freimanis.

Nākamajā dienā mūsējie vareni sāka maču pret "Mēmeli/Codi" un mača vidū – 30. minūtē – bija vadībā ar 8:0. Lai arī spēles otra puse izvērtās līdzvērtīgāka, kurši uzvarēja ar iespaidīgu rezultāta starpību.

Edgars Freimanis un Ralfs Polis nopelnīja pa 6 (3+3) punktiem.

Autors: "Kurzemes Vārds"