Pēc pirmās starptautiskās pieredzes Vācijas Bundeslīgā jaunajā sezonā FK Kurši krāsās atgriezīsies talantīgais uzbrucējs Sandis Lēvalds.

Vien pirms nedēļas gatavošanos jaunajai Latvijas čempionāta 1. līgas sezonai uzsāka FK Kurši FSS vienība, bet jau šodien ar prieku varam vēstīt par būtisku pastiprinājumu mūsu komandas rindās, sastāvā atgriežoties Sandim Lēvaldam.

Pagājušajā vasarā Lēvalds pēc veiksmīgākās sezonas FK Kurši rindās, kad ELVI florbola līgā 20 mačos tika pie 30 (18+12) rezultativitātes punktiem, nolēma pārbaudīt spēkus ārpus Latvijas robežām un pārcēlās uz Vācijas Bundeslīgas vienība Čemnicas Floor Fighters. Sezona gan neizvērtās kā iecerēts, jo pēc 8 aizvadītām spēlēm Sandis iedzīvojās sāpīgā savainojumā, kas liedza sezonu turpināt leģionāra gaitās.

Savā debijas sezonā Vācijā Lēvalds astoņās spēlēs izcēlās ar 15 (8+7) rezultativitātes punktiem un bija viens no komandas vadošajiem spēlētājiem.

"Esam super priecīgi par Sanda atgriešanos komandā. Viņš noteikti ir atslēgas spēlētājs, kurš var pacelt mūsu komandu augstākā līmenī. Sandis joprojām pacietīgi iziet rehabilitācijas posmu, tāpēc viņa atgriešanās laukumā varētu notikt sezonas gaitā. Noteikti nesteidzamies ar to, jo tagad primāri savest kārtībā veselību un tikai tad varēsim domāt par spēlēšanu," tā par talantīgā uzbrucēja atgriešanos sacījis komandas galvenasi treneris Mārtiņš Krūms.

Ar atgriešanos, Sančo!