Balstoties uz valdības izsludināto ārkārtas stāvokli visā valstī koronavīrusa "Covid-19" izplatības dēļ, no šodienas līdz 14. aprīlim tiek ierobežota "FK Kurši" florbola sporta skolas darbība.

Ceturtdien, 12. martā, Latvijas valdības ārkārtas sēdē pieņemts lēmums visā valsts teritorijā izsludināt ārkārtējo situāciju līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot slimības izplatību.

Preses konferencē valsts premjers Krišjānis Kariņš paziņoja, ka Latvijā tiek pārtraukta visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu norise. Pamatojoties uz minēto, visā valstī pārtraukta treniņu un sacensību norise, tāpēc arī florbola sporta skola nekavējoties pārtraukusi treniņu nodarbības un atcēlusi plānotās sacensības Latvijas Florbola savienības rīkotajos čempionātos.

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 (Rīgā 2020. gada 12. martā (prot. Nr. 11 1. §)) Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020.gada 14.aprīlim apturēt Latvijas 26. čempionātu florbolā bērniem un jauniešiem (Jaunatnes Florbola līga - JFL).

Aicinām ņemt vērā vispārējos piesardzības pasākumus un sekot līdzi tālākajiem paziņojumiem. 

 

Informāciju sagatavoja:
FK Kurši mediju pārstāvis
Normunds Krūmiņš