Balstoties uz valdības izsludināto ārkārtas stāvokli visā valstī koronavīrusa "Covid-19" izplatības dēļ, no 12. marta tiek ierobežota florbola sporta skolas darbība "FK Kurši", pārtraucot klātienes nodarbības.

Ceturtdien, 12. martā, Latvijas valdības ārkārtas sēdē pieņemts lēmums visā valsts teritorijā izsludināt ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot slimības izplatību.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr. 103 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.4. apkšpunktā noteikts, ka ārkārtējās situācijas laikā lidz 14. aprīlim tiek pārtraukts visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību process klātienē. Visā valstī pārtraukta treniņu un sacensību norise, tāpēc arī florbola sporta skola nekavējoties pārtraukusi treniņu nodarbības un atcēlusi plānotās sacensības Latvijas Florbola savienības rīkotajos čempionātos.

Florbola sporta skola mācību-treniņu darbu turpinās attālināti. Informāciju par tālāko darbības plānu saņemsiet no attiecīgās grupas trenera.

Jautājumus sporta skolas administrācijai lūdzam iesniegt elektroniski info@fkkursi.lv.