Šo sestdien, 8, aprīlī, tiks aizvadīts pirmais no diviem Liepājas čempionāta florbolā Finālposmiem, kuros noskaidrosim turnīra medaļniekus un jaunos ceļojošā "Viesuļa" kausa ieguvējus!

Liepājas čempionāts ir atgriezies sacensību apritē pēc trīs gadu pārtraukuma. Šajā sezonā dalību čempionāta aizvada septiņas komandas, kas no oktobra līdz februārim aizvadījušas divu apļu regulāro turnīru. Izslēgšanas spēļu fāzei kvalificējās sešas spēcīgākās vienības, aiz borta atstājot jaunizveidoto "Kuršu vecāki" vienību.

Par pamatturnīra uzvarētājiem kļuva "Priekule/Sērdieņi" un kopā ar otrās vietas ieguvējiem "Liepājas Karaļi" automātiski nodrošināja vietu play-off pusfinālā.

Tikmēr ceturtdaļfinālos "EX Leģions" ne bez intrigas divu spēļu rezultātā (12:2 un 5:5) prata apspēlēt "Durbi". Otrā pārī "Dunalka" pēc neizšķirta 5:5 pirmajām mačā, ar 4:3 izrāva uzvaru pār "FK Kurši FSS" komandu, turpinot cīņu par medaļām.

Arī pusfināla sērija ar "Dunalkas" dalību nelika vilties. Pirmajā spēkošanās reizē viņi ar 4:2 prata pieveikt "Priekule/Sērdieņi", bet atbildes mačā ar 3:2 uzvaru svinēja priekulnieki. Pagarinājumā komandas palika bez vārtiem un finālistu liktenis izšķīrās pēcspēles metienu sērijā, kuras noslēgumā gavilēs laukumā skrēja Dunalkas florbolisti. Otrā pusfināla zarā "EX Leģions" pēc labi uzņemtā ritma ar 8:3 un 6:3 abos mačos pārspēja "Liepājas Karaļus".

Medaļu un kausu ieguvēju liktenis tiks izšķirts divos Finālposmos, vispirms 8. un pēc tam 22. aprīlī. Šogad par bronzas godalgām spēkosies "Priekule/Sērdieņi" un "Liepājas Karaļi", savukārt par čempionāta galveno trofeju cīnīsies "EX Leģions" un "Dunalka".

I Finālposms (08.04.2023)

Spēle par 3. vietu, 12:00, Priekule/Sērdieņi - Liepājas Karaļi
Spēle par 1. vietu, 13:15, EX Leģions - Dunalka

II Finālposms (22.04.2023)

Spēle par 5. vietu, 15:00, FK Kurši FSS - Durbe 
Spēle par 3. vietu, 16:30, Priekule/Sērdieņi - Liepājas Karaļi
Spēle par 1. vietu, 18:00, EX Leģions - Dunalka

Liepājas čempionātu florbolā ar Liepājas valstspilsētas atbalstu organizē Biedrība "Florbola klubs "Kurši"".

Uz tikšanos Finālposmos!