FK Kurši uz laiku ietur pauzi ELVI florbola līgas turnīrā un plāno atsākt dalību brīdī, kad noteikumi komandai atļaus aizvadīt pilnvērtīgu treniņu procesu un pilnā sastāvā piedalīties spēlēs.

2020.gada 13. oktobrī valdībā aptiprinātie noteikumi "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" paredz ierobežojumus organizētiem sporta treniņiem un sacensībām. Jaunā kārtība nosaka, ka laika posmā no 16. oktobra līdz 6. novembrim tiek pārtraukti treniņi iekštelpās un sacensības kopumā.

Tiesa, noteikumos paredzēts izņēmums par Latvijas augstāko līgu komandām, tostarp arī ELVI florbola līgas vienībām, taču treniņos un sacensībās atļauts piedalīties tikai pilngadību sasniegušajiem sportistiem. Šajā sezonā FK Kurši sastāvā notikušas lielas izmaiņas un komandas atjauninātajā sastāvā atrodami 12 spēlētāji, kuri ir jaunāki par 18 gadiem. Šī iemesla dēļ komanda uz minēto laika posmu nespēj pilnvērtīgi kopā trenēties un pilnā sastāvā aizvadīt plānotās spēles, tāpēc pieņemts lēmums turpinājumā uz laiku ieturēt pauzi.

Iepriekš lokālās epidemioloģiskās situācijas dēļ uz laiku treniņus un spēles atcēla "Talsu NSS/Krauzers", bet pēc izsludinātajiem noteikumiem viņiem pievienojās arī FK Kurši, "Bauska" un SK "Pārgauja". Visas četras vienības līdz 6. novembrim spēles neaizvadīs, tomēr katra no tām cer atgriezties pilnvērtīgos treniņos un ELVI līgas spēlēs līdz epidemioloģiskā situācija un likumdošana to atļaus.

Pēc aizvadītajām sešām ELVI florbola līgas spēlēm FK Kurši tabulā ar ierakstītajiem deviņiem punktiem ieņem 7. vietu. Nākamā plānotā spēle šobrīd datēta ar 7. novembri, kad gaidāma tikšanās savā laukumā pret "Talsu NSS/Krauzers".