Jaunajā Liepājas čempionāta sezonā cīņā par "Viesuļa" trofeju dosies septiņas komandas. Pirmās cīņas LOC Manēžas florbola laukumā gaidāmas jau nākam svētdien, 30. oktobrī.

Pēc trīs gadu pārtraukuma Liepājā atgriežas vietējā mēroga florbola turnīrs - Liepājas čempionāts florbolā. Atgriešanās sezona nākusi ar pārmaiņām un čempionāts norisināsies no oktobra līdz pat nākamā gada aprīlim. 

Cīņā par uzvaru turnīrā piedalīsies septiņas komandas - Liepājas Karaļi, Dunalka, EX Leģions, Priekule/Sērdieņi, FK Kurši FSS, Durbe un Kuršu vecāku komandas, vienkopus pulcējot vairāk nekā 120 florbola cienītājus no Liepājas un tuvākajiem reģioniem.

2022./2023. gada sezonu 30. oktobrī ar cīņu LOC Manēžā (Brīvības iela 55, Liepāja) atklās EX Leģions un Dunalkas duelis, bet dienas garumā pa divām spēlēm aizvadīs katra no komandām. 

Pamatturnīrā komandas aizvadīs divu apļu turnīru, bet sešas spēcīgākās kvalificēsies sacensību otrajam posmam - izslēgšanas spēlēm. Tieši sacensību otrajā posmā noskaidrosies komandu vietu sadalījums čempionāta noslēgumā, bet uzvarētājiem kaklā tiks kārtas zelta medaļas un pasniegta turnīra ceļojošais kauss "Viesulis".

Ar komandu sastāviem, spēļu kalendāru un turnīra tabulu iespējams iepazīties Latvijas Florbola savienības mājaslapā - floorball.lv.

Liepājas čempionātu florbolā sadarbībā ar pilsētas sporta pārvaldi rīko Biedrība "Florbola klubs "Kurši"".

Uz tikšanos laukumā!