Šajās brīvdienās sāksies cīņas par Jaunatnes līgu medaļām, kur starp pretendentiem ir arī trīs FK Kurši vienības. Ķekavā par bronzu spēkosies U13 un U15 komandas, bet U12 par zeltu cīnīsies Liepājā!

Jaunatnes florbola līgās šosezon kopumā startē desmit FK Kurši pārstāvētās komandas. Čempionātos līdz 11 gadu vecumam uzvarētāji netiek noteikti, bet īstās cīņas sākas no 12 gadiem. Savās vecuma grupās liepājnieki šopavasar bijuši itin veiksmīgi un pirmo reizi kopš 2019. gada pavasara Kuršu saimē gaidāmas Jaunatnes medaļas. Šajā sezonā izslēgšanas spēļu garšu ir izbaudījušas sešas komandas. 

U12X piesaka pretenzijas uz zeltu

Teju nevainojami sezonu turpina aizvadīt U12 grupas līdervienība FK Kurši X. Pēc uzvaras regulārajā turnīrā komanda ceturtdaļfinālā itin viegli ar 11:3 un 18:0 pārspēja "CPSS/Lekrings", bet vakardien ar uzvaru noslēdza arī pusfinālu. Pirmajā mačā viesos ar 8:2 un mājās ar 6:0 pārspēti "Rīgas Lauvas". Trenera K.Klamera vadītā komanda ir nodrošinājusi vietu finālā, kur pēkosies ar Lielvārdes un Ķekavas vienaudžu pāra uzvarētājiem. Savu zelta spēli FK Kurši aizvadīs 23. aprīlī, plkst. 18:30, šeit pat Liepājā, LOC Manēžā.

U12Y pakutina nervus finālistiem

FK Kurši U12 vecuma grupā startē uzreiz ar divām komandā, otrā no tām šosezon piedalījās pēc spēka 2. divīzijas sacensībās. Pēc salīdzinoši labi aizvadīta regulārā turnīra komandai izslēgšanas spēles jau ceturtdaļfinālā saveda ar "FBK Riga Rockets", kas visas sezonas laikā bija svinējuši tikai uzvaras. Pirmajā tikšanās reizē liepājnieki piedzīvoja neveiksmi ar 4:7, bet atbildes spēlē izcīnīts varonīgs 4:4. Rīdzinieki arī pusfinālā tika galā ar Valmieru un tagad spēlēs finālā.

Ķekavā U13 cīnīsies par bronzu

Līdz medaļu cīņām sezonu noveduši arī FK Kurši U13. Liepājnieki ceturtdaļfinālā Cēsīs spēlēja neizšķirti 4:4 un atbildes mačā nokārtoja uzvaru ar 7:4, iekļūstot pusfinālā. Tur pretī stājās regulārā turnīra uzvarētāji "FS Masters/Ulbroka". Pirmajā spēlē piedzīvota neveiksme ar 2:8, bet atbildes mačā jau krietni līdzīgākā cīņā 2:4. Bronzas duelī šo sestdien gaidāma tikšanās ar mājiniekiem "Ķekavas Bulldogs".

U14 varonīgi cīnās pret Irlavu

Regulārā čempionāta 7. vietas īpašnieki FK Kurši ceturtdaļfinālā tikās ar otro spēcīgāko vienību - "Irlavu". Pirmajā mačā mājās spraigā cīņā piedzīvots zaudējums 3:5. Oponenti savās mājās šosezon spēlējuši pārliecinoši, taču liepājnieki jau no pirmajām minūtēm parādīja, kāpēc ir devušies uz Irlavu. Mača izskaņā U14 puiši atradās vadībā ar 3:2 un prata izveidot bīstamas epizodes pretinieku vārtu priekšā, tomēr atskanot finālsirēnai ar to bija par maz un pat ar uzvaru nepietika ceļam uz pusfinālu.

Ķekava par bronzu cīnīsies U15

Pēc dramatiska ceturtdaļfināla pret "CPSS/Lekrings", kas noslēdzās vien otrās spēles pēcspēles metienu sērijā ar liepājnieku triumfu. Pusfināla sēriju pret "Ķekavas Bulldogs" M.Krūma vadītā komanda iesāka ar 1:3 neveiksmi mājās. Atbildes spēlē Ķekavā iesākums fenomenāls 3:0, tomēr līdz spēles beigām svaru kausi nosvērās par labu mājiniekiem, kas tad svinēja uzvaru 9:5. Bronzas mačā sestdien Liepājas florbolistiem gaidāma došanās vēlreiz uz Ķekavu, kur U15 Finālposmā spēkošanās pret "FBK Baloži".

Veiksmi komandām!