Šo svētdien Nīcā tiks atklāta pirmā no trim FK Kurši organizētajām "Florbols 24/7" nometnēm, kas ievadīs Jaunatnes komandu gatavošanos jaunajai sezonai.

Par ikgadēju jaunās sezonas gatavošanās cikla sastāvdaļu kopš 2010. gada kļuvusi FK Kurši organizētā "Florbols 24/7" nometne, kas arī šogad vienkopus pulcēs Florbola sporta skolas audzēkņus no 5 līdz pat 16 gadiem.

Pirmās nometnes norisinājās Durbē, pēc tam daudzus gadus par nometņu mājvietu kļuva Grobiņā, bet šogad pirmo reizi nometnes trīs nedēļu garumā tiks aizvadītas Nīcas vidusskolā un blakus esošajā Nīcas sporta centrā.

"Florbols 24/7" nometnēs piedalīsies vairāk nekā 140 Florbola sporta skolas audzēkņu, kas savu treneru un viņu palīgu vadībā nometnē aizvadīs septiņu dienu nometni. Tās laikā jaunie sportisti iegūst ne tikai florbola prasmes, bet arī pilnveido fizisko sagatavotību, apgūst sadarbības prasmes, kļūst patstāvīgi un lieliski pavadīs vasaras brīvlaiku.

"Vasaras nometne ir viens no lielākajiem mūsu organizētajiem pasākumiem, tāpēc prasa nopietnu darbu jau gatavošanās stadijā, bet daudzo gadu garumā redzam, ka mūsu pūliņi nav velti. Nedēļas garumā varam paveikt ne tikai apjomīgu darbu gatavošanās ciklā, bet arī vēl labāk iepazīt savus sportistus, kas ļauj produktīvāk strādāt arī sezonas laikā. Ar nepacietību gaidām nometnes, lai dotos kopīgā piedzīvojumā," pirms nometnes sacīja Florbola sporta skolas vadītājs Normunds Krūmiņš.

Vasaras diennakts nometnes "Florbols 24/7" sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi organizē Florbola klubs "Kurši".